הלו חבר'ס,

שמי נעמה, והכל התחיל במודעה. יום אחד הייתי משועממת וחיפשתי למצוא משהו מרגש להיכנס אליו בזמן שבעלי היה במכולת, בדקתי את הלוח המקומי באתר שבו התאספו גברים מהאזור שלי לדבר על שירותי ליווי. מדי פעם נכנסתי לאתר הזה כדי למלא את הפנטזיות שלי ולתת לנפשי לתהות. רוב מה שכתוב שם הוא שטויות וידעתי את זה, אבל הקוראים יכלו בדרך כלל להבין מה אמתי ומה לא, והם כמעט תמיד סיפקו קישורים למודעות שירותי ליווי אמתיות, שהן משאב נהדר כשאתה רוצה לשחק תפקידים בראש שלך ולדמיין לשכור מישהו לסקס. באופן בלתי נמנע, קראתי תיאור של אחת נערות הליווי המקומיות, בודקת את המודעה שלי ומבלה את חמש עשרה הדקות הבאות בערך בפנטזיה איך אני ייצור איתם קשר, מה אגיד ואיך ילך כל המפגש המיני. רוב הפרסומות היו שטויות. תמונות מטושטשות עם כתיבה גרועה והונאות ברורות היו בשפע באתרי שירותי ליווי המיינסטרים. אבל מדי פעם, אם מוכנים לנפות את הזבל, יכולים למצוא משהו ששווה לחשוב עליו.

אלכס, ידידי, ידע ברגע שראה את המודעה של זיווה שמשהו שונה. במקום כותרות לא-ספציפיות צ'יזיות כמו "ילדה מתוקה רוצה לגרום לך להרגיש נהדר", הפרסומת של זיווה הייתה נוקבת וישירה והטיפה סוג מסוים של ביטחון מיני שאלכס לא הצליח לקבל מספיק ממנו. כבר מכותרת המודעה ("זה הרבה יותר מסקס") הוא הסתקרן. "אתה לא קונה סקס. אתה קונה חוויה"  אתה משועמם? בּוֹדֵד? בנישואים חסרי מין? מתגעגעים לניצוץ הזה שמגיע רק מחוויה חדשה בחיים משעממים אחרת? היי. אני יוכבד. אני בחורה אמתית, עצמאית, ברונטית בת שלושים ואחת ואין לי זמן למשחקים. אתה יודע מה אתה רוצה ולמה אתה מסתכל במודעה שלי. אני יודעת איך לגרום לזה להיות שווה את הזמן והכסף שלך. אם אתה מחפש זיון מהיר וקל, אני לא האדם בשבילך. אבל אם אתה רוצה את סוג החוויה שעדיין תחשוב עליה בעוד שלושים שנה שנה, אני שווה. כל שקל.  אם אי פעם הייתה מודעה שנכתבה במיוחד עבור אלכס, זה היה זה. ואם המודעה לא משכה את תשומת לבו, התמונות בהחלט כן. בפרופיל של יוכבד הוצגו קומץ תמונות מחושבות היטב, ובניגוד לכל מודעה אחרת שהוא ראה באתר הזה, הן לא צולמו עם טלפון סלולרי מחורבן מול מראה. לא, אלה היו יותר מתמונות סלפי שנועדו להראות ציצים ותחת. אלה היו אמנות. שלושת הראשונים הראו את יוכבד לובשת הלבשה תחתונה יוקרתית, טופ שחור ולבן שהראה את הקימורים שלה. השניים הבאים היו קצת יותר מסוכנים ונורו מאחוריה, והראו את אחד התחתים הכי סקסיים שטוני ראה אי פעם. היו שתי תמונות חשופות חזה, שבהן היא הסתירה את הפטמות שלה מהעין בעירום מרומז והאחרונות היו שלמה, תמונות מכף רגל ועד ראש של הלבשה תחתונה כהה, גרבי רשת דגים ונעלי עקב סקסיות.

הדבר היחיד שחסר היה הפנים שלה, אבל אם ראית מספיק מהפרסומות האלה, היית יודע שזה די נפוץ שבנות מסתירות את פניהן כדי להגן על זהותן מפני אלה שמחפשים אותן, להציק להן או להרוס את הפרטיות שלהן. חיים. ברגע שאלכס ראה את התמונות של יוכבד, הוא התפרע מאוד מה שדרש תשומת לב. לא רק האופן שבו הבחורה הזו כתבה את המודעה שלה היכה אותו, זו הייתה המצגת הכוללת מלמעלה למטה. ברור שזו הייתה ילדה שידעה מה היא עושה. הוא לא. לקח לאלכס כמעט שש שעות, ושתי פגישות טבילות בחדר האמבטיה, לאזור אומץ ולשלוח ליוכבד אימייל דרך המלווה האישי שלה. האתר המקושר במודעה. הוא השתחרר לפחות ארבע פעמים, אבל ברגע שהוא שלח את ההודעה הראשונה, הוא ידע מיד שהוא בצרות אם היא תגיב…

מאמרים מומלצים